Copyright 2020 - Speris - Krzysztof Kowalewski

Firma Speris działa w obecnej formie od 2014r. Jej założyciel i właściciel - Krzysztof Kowalewski jest muzykiem i popularyzatorem muzyki od blisko 20 lat. Od ponad 10 lat prowadził działalność fonograficzną i salę prób w ramach stworzonego przez siebie stowarzyszenia zwykłego Rock Centrum.
W latach 2005-2015 był redaktorem naczelnym portalu Rock Centrum Świdnica.
W 2012 roku w ramach stypendium kulturalnego Prezydenta miasta Świdnica skompilował i wydał darmową składankę "Świdnica 2012 - Rock i więcej".

Tworząc firmę Speris - nie straciliśmy sprzed oczu idei popularyzacji muzyki. Nie chcemy aby nasza działalność była wyłącznie źródłem dochodów, ale również narzędziem służącym wspieraniu zarówno rodzących się talentów, jak i uznanych już wykonawców z naszego regionu. W obecnym świece muzyka coraz częściej staje się produktem i wykonawcy niezależni nie mają szans na przebicie się ze swoją twórczością. My pragniemy umożliwić im prezentację ich repertuaru za godziwym wynagrodzeniem, nie tylko na zamkniętych imprezach kulturalnych ale również w miejscach, które pozwolą dotrzeć do szerszej publiczności.

Najczęściej czytane